MASZ PYTANIA? 32 726 38 90 / 666 201 600 

Depilacja LightSheer

Specjalizujemy się w depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer pozwalającej na stałe usunąć zbędne owłosienie z każdej części ciała. Jesteśmy jednym z pierwszych gabinetów świadczących usługi depilacji laserowej tak zaawansowanym technologicznie urządzeniem. Laser diodowy LightSheer amerykańskiej firmy Lumenis jest obecnie najbardziej skutecznym tego typu urządzeniem do trwałego usuwania włosów. Pracujemy na laserze diodowym LightSheer : ET od kilku lat co pozwala nam zapewnić profesionalną obsłuę pacjenta oraz jego zadowolenie.


Fale Radiowe

Urządzenie Venus Freeze to platforma w pełni wykorzystująca chronioną patentem technologię (MP)2 do wykonywania zabiegów twarzy i ciała. Dzięki nowatorskim technologiom działa na zasadzie syntezy impulsów magnetycznych połączonych z wielobiegunową emisją fal radiowych.

Zabieg jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry, przyjemny i bezbolesny dla pacjenta a wyniki są długotrwałe i natychmiastowe. Urządzenie posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.


Lamprobe zamykanie naczynek

Przełomowa, nieinwazyjna metoda zamykania naczynek krwionośnych, wykorzystująca fale radiowe. Zabieg umożliwia również odblokowanie porów, usunięcie włókniaków, plam pigmentacyjnych oraz wielu innych nieprawidłowości skórnych. Zabieg LAMPROBE może być wykonany w czasie innej usługi kosmetycznej lub osobno. Zabieg jest niezwykle skuteczny i precyzyjny, trwa zaledwie 2-5 sekund, w dodatku nie wymaga znieczulenia. Technologia LAMPROBE umożliwia wykonanie zabiegu w sposób absolutnie nieinwazyjny – bez nakłuwania skóry. Kontakt z powierzchnią skóry ma jedynie mała elektroda, która w odróżnieniu od innych aparatów w ogóle się nie nagrzewa eliminując ryzyko poparzenia.


Karboksyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Nic dziwnego, ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca.

Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu urządzenia Concerto, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2).