MASZ PYTANIA? 32 726 38 90 / 666 201 600 

Masaż twarzy

Masaż to zabieg, który opóźnia proces starzenia, wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy. Skóra twarzy jest widocznie podniesiona i ujędrniona.


MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż całego ciała to rewelacyjny sposób na zmęczenie po ciężkim dniu. Odpręża cały organizm, leczy obolałe i napięte mięśnie. Dzięki płynnym, delikatnym i łagodnie ugniatającym ruchom, masaż relaksujący przynosi ukojenie dla ciała i duszy. Masaż idealnie sprawdza się po wysiłku fizycznym i psychicznym, dodaję energii i radości.


AROMATYCZNY MASAŻ GORĄCĄ ŚWIECĄ

Masaż gorącą święcą to orientalny rytuał wykonywany ciepłym olejkiem z profesjonalnej świecy składającym się w 100% z naturalnych składników takich jak nawilżające i ujędrniające masło Shea, masło Lilipe ,odżywczego oleju sojowego i jojoba oraz wosku pszczelego, który ma działanie lecznicze i regenerujące.


MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską wykonywany jest przy użyciu gumowych baniek. Dzięki takiemu tworzywu można je używać na każdą partię ciała. Zabieg rozpoczynamy od wmasowania olejku ciepłymi dłońmi, aby bańka łatwiej przesuwała się po skórze. Następnie zasysamy gumową bańkę i wykonujemy nią masaż ruchami okrężnymi i posuwistymi.


Body wrapping

Body wrapping to zabieg na ciało przeznaczony dla każdego typu skóry: zarówno suchej i zwiotczałej wymagającej nawilżenia, jak i dotkniętej cellulitem i problemami barwnikowymi. Preparaty przeznaczone do zabiegu Body Wrapping'u są indywidualnie dobierane do potrzeb skóry pacjenta.


BLACK MUD- CZARNE BŁOTO Z MORZA MARTWEGO

Naturalne Czarne Błoto z Morza Martwego to muł pochodzenia roślinnego z bogactwem minerałów i pierwiastków o działaniu leczniczo-kosmetycznym. Zabiegi z użyciem błota pomagają zwalczyć tkankę tłuszczową, rozstępy oraz cellulit. Dodatkowo błoto można stosować jako maskę błotną do włosów. Działa odżywczo na skórę głowy, zapobiega wypadaniu włosów, reguluję łojotok, walczy z łupieżem.