MASZ PYTANIA? 32 726 38 90 / 666 201 600 

MANICURE HYBRYDOWY

to obecnie jedna z najbardziej popularnych metod. To nic innego jak opracowanie paznokcia w klasyczny sposób pomalowanie go przy pomocy lakieru hybrydowego i utwardzenie go przy pomocy lampy UV. Opracowaną płytkę paznokciową maluje się bazowym lakierem hybrydowym, dodatkowo wzmacniającym paznokieć następnie nakładany jest kolorowy lakier hybrydowy.


ŻELOWANIE PŁYTKI PAZNOKCIA

Metoda żelowa polega na przedłużaniu płytki za pomocą specjalnej formy – szablonu podklejanego pod płytkę paznokcia lub tipsów, które nakleja się na koniec naturalnej płytki paznokcia . Przy dłuższych paznokciach żel nakładamy na naturalną płytkę paznokciową bez konieczności przedłużania. Żel twardnieje pod wpływem promieniowania UV, paznokcie takie są bardzo wytrzymałe i wymagają korekty dopiero po kilku tygodniach w zależności od szybkości wzrostu paznokcia.


MANICURE KLASYCZNY

to metoda pielęgnacji paznokcia odpowiednia dla osób chcących zachować naturalny wygląd paznokcia. Polega na opracowaniu paznokcia, nadaniu mu odpowiedniego kształtu, opracowane są również skórki otaczające płytkę paznokciową. Gotowy paznokieć maluje się lakierem kolorowym, poprzedzonym odżywczą bazą. Zabieg manicure klasycznego polecany jest również dla panów.


ZABIEG PARAFINOWY

Parafina na dłonie lub stopy to zabieg, który przywraca skórze elastyczność i delikatność, sprawia, iż staje się ona gładka i miła w dotyku, a dodatkowo nawilża i odżywia paznokcie. Zabieg polega na wykonaniu peelingu wmasowaniu odżywczego kremu lub maski bogatej w substancje odżywcze, a następnie zastosowaniu kąpieli w parafinie.


PEDICURE KOSMETYCZNY

Pedicure kosmetyczny to zabieg przywracający komfort i lekkość stóp. Pomaga utrzymać nie tylko estetyczny wygląd paznokci, ale także gładką i długotrwale nawilżoną skórę stóp. Zabieg polega na namoczeniu stóp w solnej kąpieli usunięciu nadmiaru zrogowaciałego naskórka, opracowaniu paznokci oraz nawilżeniu skóry odpowiednim kremem pielęgnacyjnym. Na opracowane paznokcie można nałożyć żel, lakier hybrydowy bądź zwykły lakier kolorowy, w zależności od upodobań klientki.


Japoński manicure

Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty keratynowej z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na Cnią warstwy pudru polerującego dzięki które. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.